Witamy w witrynie kontakt BLACHPROFIL 2

Wybierz temat na który chcesz uzyskać informacje, a my znajdziemy odpowiedniego eksperta specjalnie dla Ciebie.

Wybierz obszar, którym jesteś zainteresowany

Region Śląski

Tomasz Kluk
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 008
e-mail: tkluk@bp2.pl
Aneta Pawluk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 661 999 027
e-mail: apawluk@bp2.pl

Region Dolnośląski

Mariusz Małek
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 075
e-mail: mmalek@bp2.pl
Magdalena Ryba
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: + 48 661 999 063
e-mail: mryba@bp2.pl

Region Wielkopolski

Remigiusz Biegasiewicz
Regionalny kierownik ds. rozwoju sprzedaży
tel: 505 023 596
e-mail: rbiegasiewicz@bp2.pl
Iwona Giermek
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 29
e-mail: igiermek@bp2.pl

Region Lubuski

Tomasz Kirszensztejn
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 084
e-mail: tkirszensztejn@bp2.pl
Iwona Giermek
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 29
e-mail: igiermek@bp2.pl

Region Podlaski

Arkadiusz Świder
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 041
e-mail: aswider@bp2.pl
Adam Urbańczyk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 30
e-mail: aurbanczyk@bp2.pl

Region Warmińsko-mazurski

Arkadiusz Świder
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 041
e-mail: aswider@bp2.pl
Adam Urbańczyk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 30
e-mail: aurbanczyk@bp2.pl

Region Pomorski

Mariusz Lewicki
Regionalny kierownik ds. rozwoju sprzedaży
tel: 515 169 570
e-mail: mlewicki@bp2.pl
Adam Urbańczyk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 30
e-mail: aurbanczyk@bp2.pl

Region Zachodniopomorski

Maciej Sitkiewicz
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 059
e-mail: msitkiewicz@bp2.pl
Iwona Giermek
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 29
e-mail: igiermek@bp2.pl

Region Małopolski

Dawid Niechaj
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 025
e-mail: dniechaj@bp2.pl
Aneta Pawluk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 661 999 027
e-mail: apawluk@bp2.pl

Region Podkarpacki

Daniel Dutko
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 091
e-mail: ddutko@bp2.pl
Aneta Pawluk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: + 48 661 999 027
e-mail: apawluk@bp2.pl

Region Mazowiecki-południe

Iwona Korzan
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 067
e-mail: ikorzan@bp2.pl
Adam Urbańczyk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 30
e-mail: aurbanczyk@bp2.pl

Region Łódzki

Jacek Ludwig
Regionalny kierownik ds. rozwoju sprzedaży
tel: 661 999 050
e-mail: jludwig@bp2.pl
Magdalena Ryba
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: + 48 661 999 063
e-mail: mryba@bp2.pl

Region Mazowiecki - Centrum/Północ

Piotr Jankowski
Przedstawiciel handlowy
tel: 661 999 018
e-mail: pjankowski@bp2.pl
Adam Urbańczyk
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 30
e-mail: aurbanczyk@bp2.pl

Region Lubelski

Krzysztof Godzisz
Regionalny kierownik ds. rozwoju sprzedaży
tel: 661 999 019
e-mail: kgodzisz@bp2.pl
Magdalena Ryba
Koordynator działu obsługi klienta (centrala firmy)
tel: 12 628 03 26
e-mail: mryba@bp2.pl

Projektanci

Tomasz Cichostępski
kierownik ds. sprzedaży projektowej
tel: +48 661 999 016
e-mail: tcichostepski@bp2.pl

Inwestycje

Katarzyna Weremko
Kierownik ds. sprzedaży projektowej
tel: +48 661 999 026
e-mail: kweremko@bp2.pl
Monika Wójcik
Kierownik ds. Sprzedaży projektowej
tel: +48 661 999 017
e-mail: mwojcik@bp2.pl

Serwis

Piotr Dzieża
Kierownik sprzedaży dedykowanej Stalowe Centrum Usługowe
tel: +48 661 999 077
e-mail: pdzieza@bp2.pl

BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.

ul. Nadwiślańska 11/139
30-527 Kraków
NIP 6762431701
REGON 121387608

 


Centrum produkcyjno-logistyczne
Manufacturing and Logistics Centre 

32-566 Alwernia
Grojec, ul. Grojecka 39

tel. +48 12 628 03 00
fax +48 12 628 03 04

grojec@bp2.pl

 

Produkcja
Manufacturing

41-303 Dąbrowa Górnicza                                            
ul. Budowlanych 10

tel. +48 32 213 33 10

dabrowa@bp2.pl

 


Rachunki bankowe

Bank Handlowy w Warszawie S.A.

PL95 1030 1508 0000 0008 0325 4001 waluta: PLN - konto zapłaty podatku VAT z faktur walutowych

PL76 1030 1508 0000 0008 0325 4052 waluta: EUR   SWIFT: CITIPLPX

 

BGŻ BNP PARIBAS 

25 1600 1013 0002 0011 6205 5001     waluta: PLN 

PL18 1600 1013 0002 0011 6205 5030  waluta: EUR   SWIFT: PPABPLPK